بهترین ایده طراحی وب سایت آموزشی

ارائه یک وب سایت آموزشی با طراحی خوب یک راه ایده آل برای نشان دادن اینکه شما به عنوان یک مؤسسه چه کسی هستید، خواه یک مؤسسه موجود هستید یا نام تجاری آموزشی خود را از پایه ایجاد می کنید، است. طراحی سایت آموزشی

به یاد داشته باشید، شما خدمات ارزشمند و ارزشمندی ارائه می دهید: دانش. بهترین راه حل های طراحی وب سایت آموزشی این دانش را از طریق یک طرح بندی تمیز، تصاویر جذاب و ویژگی های جذاب پشتیبانی می کند.

وب سایت آموزش عالی و مدارس حرفه ای

هدف این نوع وب سایت حفظ برند کلی دانشگاه یا کالج است. یک وب سایت آموزش عالی حاوی اطلاعات مهم زیادی برای دانشجویان، اساتید و کارکنان است. علاوه بر این، این راهی برای نمایش فرهنگ دانشگاه برای دانشجویان آینده نگر است.

چه چیزی خوب کار می کند؟

وقتی صحبت از طراحی وب سایت آموزش عالی می شود، رقابت شدید است. صفحه فرود باید به طور همزمان ساده و قابل توجه باشد تا توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند، به خصوص اگر آنها یک دانشجوی آینده نگر باشند. به دنبال یک تصویر قهرمان باشید که دربرگیرنده چیزهایی باشد که دانشگاه شما را منحصر به فرد می کند. در مورد دانشگاه مونتانا، تصویر قهرمان فصل بازگشت به خانه را با برجسته کردن گروه راهپیمایی آنها جشن می گیرد. به موقع است، جذاب است، و به بازدیدکننده نگاهی عمیق به آنچه که زندگی پردیس را بسیار عالی می کند، می دهد. این زمان شماست که واقعاً خودنمایی کنید.

در حالی که یک تصویر قهرمان عالی، بازدیدکننده را تشویق می‌کند تا به اطراف بنشیند و کاوش کند، یک طراحی تمیز به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از تجربه وب‌سایت ببرند. در مورد دسته بندی های ساده و قابل درک که کاربر شما باید آنها را ببیند فکر کنید. همه چیز را واضح و قابل کلیک کنید. یک چیدمان بصری و کاربردی ایجاد کنید و به یاد داشته باشید که برای کارکرد ناوبری روی یک دستگاه تلفن همراه، عواملی را در نظر بگیرید. دانشگاه ها پورتال های زیادی برای دانشجویان و اساتید خواهند داشت، بنابراین منوهای پیمایش شما باید به خوبی سازماندهی شوند. با سه مسیریابی وب سایت آموزش عالی شروع کنید: دانشگاهیان، پذیرش، دو و میدانی. سپس، از آنجا منشعب شوید.