طراحی سایت

طراحی سایت پروژه ای است که در طول 5 روز تا 20 روز انجام میشود . بتر سایت ، سایت شما را بنابر حجم سایت شما در این مدت طراحی و آماده میکند . بعد از طراحی سایت نیز سایت شما را پشتیبانی خواهیم کرد و در این راه تنها نخواهید بود .

انواع سایت های زیر در سایت بتر سایت طراحی میشوند :

طراحی سایت فروشگاهی

اکنون فضای اینترنت به یک فروشگاه بزرگ تبدیل شده است و اگر فروشگاهی دارید یا محصولی برای فروش دارید میتوانید از طریق یک سایت فروشگاهی محصولات خود را به فروش برسانید .

در پروژه سایت فروشگاهی ما به شما یک سایت با قالب بی نظیر طراحی میکنیم و بعد یک پنل برای شما طراحی میکنیم که با نام کاربری و رمزی که در اختیارتان قرار میدهیم وارد پنل شده و محصولات خود را اضافه میکنید .

بعد از ارائه سایت و پنل مدیریت باز هم در کنار شما خواهیم بود و هرگونه مشکلی در سایت داشتید حل خواهیم کرد .

برای اینکه فروش محصولات شما زیاد باشد باید در موتورهای جستجو نظیر گوگل به صفحات اول گوگل بیایید تا مشتریان از طریق سرچ کلمه مورد نظر وارد سایت شما شوند . برای این منظور ما سایت شما را به بهترین حالت بهینه میکنیم . سئو و بهینه سازی سایت یکی از عوامل مهم در افزایش فروش محصولات شما خواهد بود .

بعد از بهینه سازی سایت شما لینک سایتتان در بیش از صدها سایت خودمان قرار داده تا هم محصولات شما تبلیغ شوند و هم سایت شما به نتایج بالای گوگل برسد . به این لینک سازی بک لینک یا رپورتاژ گفته میشود که در وبلاگمان بیشتر راجب این موضوع بحث کردیم .

در طراحی سایت اگر میتوانید برای خودتان دامنه ثبت میکنید و هاست خریداری میکنید و بعد از آن میتوانید طراحی سایت را به ما بپردازید . در صورتی که با دامنه و هاست آشنایی کامل نداشتید ما برای شما دامنه و هاست را نیز خریداری خواهیم کرد .

طراحی سایت شرکتی

اگر دارای شرکتی هستید و اگر محصولی تولید میکنید که نمونه کارتان را در معرض دید میلیون کاربر قرار دهید طراحی سایت شرکتی بهترین گزینه برای شماست .

در این سایت ما شرکت شما را به صورت مفصل تعریف کرده و خدماتتان را در سایت قرار میدهیم . همچنین با بهینه سازی سایت شما شرکت شما را به نتایج بالای گوگل خواهیم رساند .

کلماتی که برای شرکت شما مهم باشند به ما گفته تا ما شما را با آن کلمات به نتایج بالای گوگل برسانیم .

در این سایت مهمترین اخبار شرکت را نیز قرار خواهیم داد . راه های تماس با شما را نیز به صورت دقیق خواهیم نوشت تا به راحتی با شما تماس بگیرند .

در صورتی که سایت پزشکی یا دندان پزشکی نیاز داشتید نیز ما این سایت را به بهترین صورت طراحی خواهیم کرد .و مشتریان شما میتوانند از طریق سایت خدمات شما را ببینند و حتی نوبت پزشکی رزرو کنند .

طراحی سایت شخصی

در صورتی که نیاز به یک سایت شخصی نظیر سایت فیلم ، سایت آهنگ و … نیاز داشتید قالب های متنوعی برای شما قرار خواهیم داد و بنابر سلیقه شما بهترین قالب را انتخاب طراحی خواهیم کرد .

در تمامی طراحی ها ما همیشه پشتیبان سایت شما خواهیم بود و هرگونه مشکلی در سایت وجود داشت برطرف خواهیم کرد .

در صورتی که بهینه سازی سایت درخواست کردید ، ما سایت شما را به بهترین حالت بهینه خواهیم کرد تا هم سرعت سایت شما بالا برود و هم در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد .

تبلیغات سایت شما نیز بعد از طراحی بر عهده ماست و اگر درخواست کردید سایت شما را در بیش از 50 شبکه اجتماعی جهان و در بیش از 100 سایت خودمان تبلیغ خواهیم کرد و به صفحات مختلف سایت شما لینک خواهیم داد .